Japoneczka
Japoński Dzień Otwarty Już 13 sierpnia 2013 roku! Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na rodzinne odkrywanie japońskich tradycji i poznawanie kultury ••• 13 Wydarzenie:
Anglia
Native speaker w Przedszkolu Be Happy Do naszego zespołu dołączył NATIVE SPEAKER, który spędza w przedszkolu 2 godziny dziennie. Oprócz prowadzenia lekcji z języka ••• Dodano:
Japoneczka
Japoński Dzień Otwarty Już 13 sierpnia 2013 roku! 16:30 - 18:30 Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na rodzinne odkrywanie japońskich tradycji i ••• Dodano:
Pani Agnieszka:-)
Wiersz o Przedszkolu "Be Happy" 11-letnia Klaudia spędziła dzisiaj kilka godzin w naszym przedszkolu. Jako podziękowanie za miło spędzony czas, napisała dla nas ••• Dodano:
Foto
Spotkanie z Rodzicami Zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie, które ma na celu podsumowanie mijającego roku szkolnego i omówienie planów na rok ••• 25 Wydarzenie:
Łąka
Przedstawienie z Okazji Dnia Mamy i Taty Wszystkie Przedszkolaki zapraszają swoje Rodziny do Przedszkola "Be Happy" na uroczystośc z Okazji Dnia Mamy i Taty. Głównym punktem ••• 13 Wydarzenie:
Życzenia
Dzień Dziecka Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka życzy Przedszkole Be Happy Dodano:
Mapa
Dzień Otwarty w przedszkolu Be Happy! Zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu Be Happy! Zapraszamy wszystkie dzieci w magiczną podróż po lądach i oceanach! Gdzieś na ••• 19 Wydarzenie:
Wakacje
WITAJ LETNIA PRZYGODO!-WAKACJE Z BE HAPPY! Wakacyjny pobyt w naszym przedszkolu to najlepsze rozwiązanie na domową nudę. Oferujemy ciekawą, rozwijającą zabawę połączoną z ••• Dodano: