Wolontariuszki
Global Village 14.10.2013 Przedszkole Be Happy odwiedziły 4 wolontariuszki z organizacji studenckiej AIESEC: Victoria (Greece), Carlota (Spain), Zakhira ••• Dodano:
Juroszek
Przedstawienie "Gospodarz i Juroszek" 07.10.2013 nasze Przedszkole odwiedził teatr "Bajkowe Skarbki Śląska" z przedstawieniem "Gospodarz i Juroszek" Przedstawienie ••• Dodano:
Z
Rodzinne powitanie Przedszkola 09.09.2013 (poniedziałek) godz. 16.30 Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na imprezę inaugurującą nowy rok szkolny 2013/2014. ••• 09 Wydarzenie:
Foto
Zebranie dla Rodziców Zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie dotyczące organizacji zajęc w roku szkolnym 2013/2014. 03 Wydarzenie:
Japoneczka
Japoński Dzień Otwarty Już 13 sierpnia 2013 roku! Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na rodzinne odkrywanie japońskich tradycji i poznawanie kultury ••• 13 Wydarzenie:
Anglia
Native speaker w Przedszkolu Be Happy Do naszego zespołu dołączył NATIVE SPEAKER, który spędza w przedszkolu 2 godziny dziennie. Oprócz prowadzenia lekcji z języka ••• Dodano:
Japoneczka
Japoński Dzień Otwarty Już 13 sierpnia 2013 roku! 16:30 - 18:30 Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na rodzinne odkrywanie japońskich tradycji i ••• Dodano:
Pani Agnieszka:-)
Wiersz o Przedszkolu "Be Happy" 11-letnia Klaudia spędziła dzisiaj kilka godzin w naszym przedszkolu. Jako podziękowanie za miło spędzony czas, napisała dla nas ••• Dodano:
Foto
Spotkanie z Rodzicami Zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie, które ma na celu podsumowanie mijającego roku szkolnego i omówienie planów na rok ••• 25 Wydarzenie: