Wielkanocne konkursy
Wielkanocne konkursy Zapraszamy wszystkie rodziny do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę oraz palmę wielkanocną. Na prace czekamy do 9 ••• Dodano:
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy Serdecznie zapraszamy! 20 lutego 2014 r. o godz. 16.00 W programie: - zabawy taneczne z instruktorami tańca, ••• Dodano:
Walentynki
Be Happy! It's Valentine's Day! Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek! Dodano:
Zaproszenie
Dzień Babci i Dziadka Zaproszenie Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. 23 Wydarzenie:
Kartka świąteczna
Życzenia świąteczne Wesołych Świąt! Dodano:
Plakat
Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową Prace prosimy składać w ••• Dodano:
Mikołaj
Zdjęcia z Mikołajem W Galerii zamieściliśmy zdjęcia upamiętniające spotkanie z Mikołajem Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci, które nie uczęszczają ••• Dodano:
Mikołaj
Spotkaj Mikołaja w Be Happy! W Mikołajkowym Programie: -świąteczne opowieści z całego świata, -nauka świątecznych piosenek, -tworzenie ozdób na ••• 06 Wydarzenie:
Andrzejki
Zabawa Andrzejkowa Zapraszamy na wspólne Zabawy i Konkursy Andrzejkowe! Zabawa odbędzie się 28.11.2013 o godz. 16.30 W programie: ••• Dodano: