Foto
Spotkanie z Rodzicami Zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie, które ma na celu podsumowanie mijającego roku szkolnego i omówienie planów na rok ••• 25 Wydarzenie:
Łąka
Przedstawienie z Okazji Dnia Mamy i Taty Wszystkie Przedszkolaki zapraszają swoje Rodziny do Przedszkola "Be Happy" na uroczystośc z Okazji Dnia Mamy i Taty. Głównym punktem ••• 13 Wydarzenie:
Życzenia
Dzień Dziecka Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka życzy Przedszkole Be Happy Dodano:
Mapa
Dzień Otwarty w przedszkolu Be Happy! Zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu Be Happy! Zapraszamy wszystkie dzieci w magiczną podróż po lądach i oceanach! Gdzieś na ••• 19 Wydarzenie:
Wakacje
WITAJ LETNIA PRZYGODO!-WAKACJE Z BE HAPPY! Wakacyjny pobyt w naszym przedszkolu to najlepsze rozwiązanie na domową nudę. Oferujemy ciekawą, rozwijającą zabawę połączoną z ••• Dodano:
Japońskie zabawy
Japoński Dzień Otwarty Informacja dla uczestników Japońskiego Dnia Otwartego Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, którzy poświęcili kilka godzin ••• Dodano:
Japonia
Dzień Otwarty - kwiecień Już 13 kwietnia 2013 roku! Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na rodzinne odkrywanie japońskich tradycji i poznawanie kultury ••• 13 Wydarzenie:
Ogródek Be Happy:-)
Świąteczno-wiosenny ogródek Be Happy Pomimo mrozu i śniegu, w naszym Przedszkolu zakwitły wiosenne kwiatuszki:-) Dodano:
Wielkanoc
Świąteczne życzenia Spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych wiary, nadziei i miłości, oraz odpoczynku w gronie najbliższych życzy ••• Dodano: