Wakacje
WITAJ LETNIA PRZYGODO!-WAKACJE Z BE HAPPY! Wakacyjny pobyt w naszym przedszkolu to najlepsze rozwiązanie na domową nudę. Oferujemy ciekawą, rozwijającą zabawę połączoną z ••• Dodano:
Japońskie zabawy
Japoński Dzień Otwarty Informacja dla uczestników Japońskiego Dnia Otwartego Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, którzy poświęcili kilka godzin ••• Dodano:
Japonia
Dzień Otwarty - kwiecień Już 13 kwietnia 2013 roku! Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na rodzinne odkrywanie japońskich tradycji i poznawanie kultury ••• 13 Wydarzenie:
Ogródek Be Happy:-)
Świąteczno-wiosenny ogródek Be Happy Pomimo mrozu i śniegu, w naszym Przedszkolu zakwitły wiosenne kwiatuszki:-) Dodano:
Wielkanoc
Świąteczne życzenia Spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych wiary, nadziei i miłości, oraz odpoczynku w gronie najbliższych życzy ••• Dodano:
Pascha wielkanocna
Przepis na wielkanocną paschę Pascha wielokrotnie uświetniała nasze przedszkolne uroczystości. Wszystkim bardzo smakowała i wiele osób prosiło mnie o przepis. ••• Dodano:
Mapa
Dzień Otwarty - marzec Zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu Be Happy! Zapraszamy wszystkie dzieci w magiczną podróż po lądach i oceanach! Gdzieś na ••• 16 Wydarzenie:
Kuba
Artystyczna przygoda Hola, Hi, Salut, Ahoj, Hallo, Oi, Ciao ! ! ! :) Zapraszamy wszystkich małych podróżników spragnionych przygody ! W każdy wtorek o ••• Dodano:
Maluszki
Zajęcia adaptacyjne Zajęcia dla przyszłych przedszkolaków. Na zajęcia adaptacyjne zapraszamy dzieci najmłodsze, które chciałyby rozpocząc edukacyjną ••• Dodano: