Wielkanoc
Świąteczne życzenia Spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych wiary, nadziei i miłości, oraz odpoczynku w gronie najbliższych życzy ••• Dodano:
Pascha wielkanocna
Przepis na wielkanocną paschę Pascha wielokrotnie uświetniała nasze przedszkolne uroczystości. Wszystkim bardzo smakowała i wiele osób prosiło mnie o przepis. ••• Dodano:
Mapa
Dzień Otwarty - marzec Zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu Be Happy! Zapraszamy wszystkie dzieci w magiczną podróż po lądach i oceanach! Gdzieś na ••• 16 Wydarzenie:
Kuba
Artystyczna przygoda Hola, Hi, Salut, Ahoj, Hallo, Oi, Ciao ! ! ! :) Zapraszamy wszystkich małych podróżników spragnionych przygody ! W każdy wtorek o ••• Dodano:
Maluszki
Zajęcia adaptacyjne Zajęcia dla przyszłych przedszkolaków. Na zajęcia adaptacyjne zapraszamy dzieci najmłodsze, które chciałyby rozpocząc edukacyjną ••• Dodano:
Zajączek
Bal Karnawałowy - wspomnienia Bal Karnawałowy już za nami... Szeregi naszych przedszkolaków zostały zdziesiątkowane przez szalejące wirusy grypy. Jednak Ci ••• 09 Wydarzenie:
Baloniki
Bal Karnawałowy Każde dziecko duże, małe, lubi bale w karnawale! Przedszkole Be Happy zaprasza wszystkie dzieci z przedszkola i okolic na wspólną ••• 06 Wydarzenie:
Babunia z Dziaduniem
Dzień Babci i Dziadka Zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkola i okolic wraz z Babciami i Dziadziusiami! Herbatka (W. Chotomska) \"Babciu i dziadku ufajcie ••• 29 Wydarzenie:
Choinki
Rodzinne Piernikowanie zakończone Pierniczki gotowe! Całe przedszkole pachnie piernikowo. Dzieci bawiły się super, a ich rodzice jeszcze lepiej:-) Wszystkie mamy ••• 19 Wydarzenie: