Remont
Już w maju otwarcie nowej filii Be Happy Przedszkole Be Happy "Sport & Nature" Już w maju nastąpi otwarcie nowej filii przedszkola - Be Happy "Sport & Nature". Placówka będzie ••• Dodano:
Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! To, co niektórzy nazywają magią Bożego Narodzenia w istocie jest powracającym od tysięcy lat ZWYCIESTWEM MIŁOŚCI. Od nas ••• Dodano:
Van Gogh Alive
Van Gogh Alive 14 października zwiedziliśmy wystawę Van Gogh Alive. Była ona jedyną i niepowtarzalną okazją do poznania twórczości malarza z ••• Dodano:
11 Listopada
11 Listopada - Dzień Niepodległości "- Kto ty jesteś? - Polak Mały… - Jaki znak Twój? - Orzeł Biały..." ••• Dodano:
Leoś
Urodziny przedszkolaków W ty roku szkolnym zmieniliśmy formę świętowania urodzin. Wszystkie dzieci urodzone w danym miesiącu i uczęszczające do jednej ••• Dodano:
Rancho Artemidy
Rancho Artemidy Tegoroczną jesień powitaliśmy wyjątkowo – w sielskim, wiejskim plenerze, na terenie jednej z Ogólnopolskich Zagród Edukacyjnych ••• Dodano:
Boroniówka
Wizyta w Boroniówce Wakacje to idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Postanowiliśmy znów na chwilę uciec od zgiełku miasta i ••• Dodano:
Piknik
Rodzinny Piknik "Be Happy" Rodzinny Piknik "Be Happy" w tym roku obchodziliśmy w przepięknym Crown Piast Hotel & Park. To czerwcowe święto staje się już w ••• Dodano:
Warsztaty wielkanocne
Zajęcia otwarte dla rodziców W okresie wielkanocnym zorganizowaliśmy zajęcia otwarte dla rodziców naszych przedszkolaków. Była to idealna okazja do wspólnego ••• Dodano: