The Lavender Day
The Lavender Day Korzystając z wakacji oraz pięknej pogody postanowiliśmy jeden dzień spędzić z dala od miejskich murów. Wybór padł na Ogród ••• Dodano:
Beza
Piknik 2017 Tegoroczny Rodzinny Piknik "Be Happy" to wielki powrót do ulubionego przez wielu z nas miejsca - hotelu „Witek”. Piknik ••• Dodano:
Piknik Be Happy
Rodzinny Piknik Be Happy 2017 Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na coroczny Rodzinny Piknik Be Happy. W programie: ••• Dodano:
Happy Easter!
Wielkanocne życzenia Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych wiosennym optymizmem oraz serdecznych spotkań w gronie najbliższych, ••• Dodano:
Remont
Już w maju otwarcie nowej filii Be Happy Przedszkole Be Happy "Sport & Nature" Już w maju nastąpi otwarcie nowej filii przedszkola - Be Happy "Sport & Nature". Placówka będzie ••• Dodano:
Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! To, co niektórzy nazywają magią Bożego Narodzenia w istocie jest powracającym od tysięcy lat ZWYCIESTWEM MIŁOŚCI. Od nas ••• Dodano:
Van Gogh Alive
Van Gogh Alive 14 października zwiedziliśmy wystawę Van Gogh Alive. Była ona jedyną i niepowtarzalną okazją do poznania twórczości malarza z ••• Dodano:
11 Listopada
11 Listopada - Dzień Niepodległości "- Kto ty jesteś? - Polak Mały… - Jaki znak Twój? - Orzeł Biały..." ••• Dodano:
Leoś
Urodziny przedszkolaków W ty roku szkolnym zmieniliśmy formę świętowania urodzin. Wszystkie dzieci urodzone w danym miesiącu i uczęszczające do jednej ••• Dodano: