Miasto Pociech
"Miasto Pociech" o "Be Happy" Na portalu internetowym dla rodziców "Miasto Pociech" ukazał się artykuł o naszym przedszkolu, zatytułowany "Przedszkole, które ••• Dodano:
Welkanoc
Wielkanocne życzenia Obudźmy się! Niech wiosenne słońce zapachnie radosną nadzieją. Niech każdy napotkany człowiek umacnia naszą miłość. Niech ••• Dodano:
Konkurs świąteczny
Konkurs wielkanocny Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do udziału w konkursie "Wielkanocna kartka". Technika i format pracy dowolne. Termin oddawania ••• Dodano:
Konkurs świąteczny
Konkurs Kolęd i Pastorałek Przedszkolaki z grupy japońskiej wzięły udział w VII edycji konkursu kolęd i pastorałek „Kolędnicy wędrownicy”. Odbył się on ••• Dodano:
Mdagaskar
Warsztaty podróżnicze z cyklu "Poznajemy świat" Tydzień temu razem z podróżnikiem Marcinem wyruszyliśmy w podróż na Madagaskar, odkrywając uroki tamtejszej flory i ••• Dodano:
Babcia i Dziadek
Dzień Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły. To dzień pełen uśmiechów, radości oraz łez wzruszeń. Z tej okazji przygotowaliśmy ••• Dodano:
MasterChef
MasterChef w Be Happy! Specjalnym gościem spotkania polsko - francuskiego był Mikołaj Rej, znany z udziału w I edycji programu MasterChef. Mikołaj urodził ••• Dodano:
Występ dzieci
Projekt mobilności europejskiej Erasmus+ W listopadzie nasze przedszkole brało udział w projekcie mobilności europejskiej Erasmus+, koordynowanym przez Destination Pologne. W ••• Dodano:
Merry Christmas
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! To, co niektórzy nazywają magią Bożego Narodzenia, w istocie jest powracającym od tysięcy lat zwycięstwem Miłości. Od nas ••• Dodano: