Św. Mikołaj
Wizyta Św. Mikołaja W najbliższy piątek 4 grudnia o godz. 16.30 Be Happy odwiedzi Św. Mikołaj. Oprócz naszych przedszkolaków, zapraszamy również ••• Dodano:
Warsztaty kulinarne
AQUARIUS - Warsztaty kulinarne i rejs Wakacje dobiegły końca a wraz z nimi wkrótce pożegnamy lato. Choć nie straszne nam jesienne szarugi i deszcze, to postanowiliśmy ••• Dodano:
Mrs Autumn
English class Mrs Autumn has arrived to our kindergarten class and brought some gifts. We decided to use them in our English class. Our Native Speaker - ••• Dodano:
PBR
Katowice Business Run 2015 Już po raz drugi pracownicy przedszkola i rodzice wzięli udział w biegu charytatywnym Poland Business Run. Bieg łączy w sobie chęć ••• Dodano:
Apteka
Wizyta w aptece Ziko W tym miesiącu wybraliśmy się na wycieczkę do apteki. Panie farmaceutki pokazały nam ją z nieco innej strony niż ta, którą ••• Dodano:
Warsztaty wędkarskie
Warsztaty wędkarskie W naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć Pana Krzysztofa - tatę Jasia, który opowiedział nam o swojej pasji. Dowiedzieliśmy ••• Dodano:
Instrumenty świata
Warsztaty podróżnicze z cyklu "Poznajemy świat" Instrumenty z całego świata Podczas kolejnych warsztatów z cyklu "Poznajemy świat" razem z podróżnikiem - Panem Marcinem poznaliśmy ••• Dodano:
Balice
Wycieczka na lotnisko w Balicach Ponieważ wakacje to okres podróży, postanowiliśmy wybrać się na lotnisko w Balicach. Marząc o wielkich wyprawach, zgłębialiśmy ••• Dodano:
Happy Summer
Happy Summer with Be Happy! Wakacje to czas relaksu i odpoczynku, ale także wspaniałej i kreatywnej zabawy. W tym roku nasze wakacyjne, codzienne spotkania ••• Dodano: