11 Listopada
11 Listopada - Dzień Niepodległości "- Kto ty jesteś? - Polak Mały. - Jaki znak Twój? - Orzeł Biały..." ••• Dodano:
Leoś
Urodziny przedszkolaków W ty roku szkolnym zmieniliśmy formę świętowania urodzin. Wszystkie dzieci urodzone w danym miesiącu i uczęszczające do jednej ••• Dodano:
Rancho Artemidy
Rancho Artemidy Tegoroczną jesień powitaliśmy wyjątkowo — w sielskim, wiejskim plenerze, na terenie jednej z Ogólnopolskich Zagród Edukacyjnych ••• Dodano:
Boroniówka
Wizyta w Boroniówce Wakacje to idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Postanowiliśmy znów na chwilę uciec od zgiełku miasta i ••• Dodano:
Piknik
Rodzinny Piknik "Be Happy" Rodzinny Piknik "Be Happy" w tym roku obchodziliśmy w przepięknym Crown Piast Hotel & Park. To czerwcowe święto staje się już w ••• Dodano:
Warsztaty wielkanocne
Zajęcia otwarte dla rodziców W okresie wielkanocnym zorganizowaliśmy zajęcia otwarte dla rodziców naszych przedszkolaków. Była to idealna okazja do wspólnego ••• Dodano:
Miasto Pociech
"Miasto Pociech" o "Be Happy" Na portalu internetowym dla rodziców "Miasto Pociech" ukazał się artykuł o naszym przedszkolu, zatytułowany "Przedszkole, które ••• Dodano:
Welkanoc
Wielkanocne życzenia Obudźmy się! Niech wiosenne słońce zapachnie radosną nadzieją. Niech każdy napotkany człowiek umacnia naszą miłość. Niech ••• Dodano:
Konkurs świąteczny
Konkurs wielkanocny Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do udziału w konkursie "Wielkanocna kartka". Technika i format pracy dowolne. Termin oddawania ••• Dodano: