Przedszkoliada 2
Przedszkoliada 2015 Tym razem w imprezie udział wzięło ok. 140 przedszkolaków z 6 przedszkoli. Na sześciu stacjach sportowych dzieci mogły ••• Dodano:
Happy Easter!
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy! Radosnych, niosących spokój i odpoczynek, pełnych bliskich spotkań z Rodziną, Świąt Wielkiej Nocy ••• Dodano:
8 March
Happy Women's Day Wishing you whole lot of happiness and joy today and always! Dodano:
Dyplom
Konkurs Kolęd i Pastorałek Czwórka naszych przedszkolaków wzięła udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Kolędnicy - Wędrownicy", zorganizowanym przez ••• Dodano:
Plakat
Bal Karnawałowy Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się w naszym przedszkolu 5 lutego 2015 o godz. 16.00! Dodano:
Made with love
Happy Grandparents' Day Grandparents are a bridge of love from past to present and into the future. Dodano:
Życzenia Świąteczne
Życzenia świąteczne Chcemy życzyć Państwu, by był to czas radosny, wypełniony miłością, życzliwością i wzajemnym szacunkiem. By każdy z nas ••• Dodano:
Świąteczny konkurs
Konkurs świąteczny Tradycyjnie zapraszamy rodziny wszystkich naszych przedszkolaków do udziału w konkursie bożonarodzeniowym. W tym roku tematem ••• Dodano:
Piernikowanie
Świąteczne kolędowanie Zapraszamy wszystkich Państwa na coroczne spotkanie pełne tradycyjnych kolęd, świątecznego nastroju i zapachu własnoręcznie ••• Dodano: