Konkurs świąteczny
Konkurs Kolęd i Pastorałek Przedszkolaki z grupy japońskiej wzięły udział w VII edycji konkursu kolęd i pastorałek „Kolędnicy wędrownicy”. Odbył się on ••• Dodano:
Mdagaskar
Warsztaty podróżnicze z cyklu "Poznajemy świat" Tydzień temu razem z podróżnikiem Marcinem wyruszyliśmy w podróż na Madagaskar, odkrywając uroki tamtejszej flory i ••• Dodano:
Babcia i Dziadek
Dzień Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły. To dzień pełen uśmiechów, radości oraz łez wzruszeń. Z tej okazji przygotowaliśmy ••• Dodano:
MasterChef
MasterChef w Be Happy! Specjalnym gościem spotkania polsko - francuskiego był Mikołaj Rej, znany z udziału w I edycji programu MasterChef. Mikołaj urodził ••• Dodano:
Występ dzieci
Projekt mobilności europejskiej Erasmus+ W listopadzie nasze przedszkole brało udział w projekcie mobilności europejskiej Erasmus+, koordynowanym przez Destination Pologne. W ••• Dodano:
Merry Christmas
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! To, co niektórzy nazywają magią Bożego Narodzenia, w istocie jest powracającym od tysięcy lat zwycięstwem Miłości. Od nas ••• Dodano:
Św. Mikołaj
Wizyta Św. Mikołaja W najbliższy piątek 4 grudnia o godz. 16.30 Be Happy odwiedzi Św. Mikołaj. Oprócz naszych przedszkolaków, zapraszamy również ••• Dodano:
Warsztaty kulinarne
AQUARIUS - Warsztaty kulinarne i rejs Wakacje dobiegły końca a wraz z nimi wkrótce pożegnamy lato. Choć nie straszne nam jesienne szarugi i deszcze, to postanowiliśmy ••• Dodano:
Mrs Autumn
English class Mrs Autumn has arrived to our kindergarten class and brought some gifts. We decided to use them in our English class. Our Native Speaker - ••• Dodano: