Mikołaj
Wizyta Św. Mikołaja "W dali zadźwięczało coś, jakby przemknął dziwny gość. Nad domami przelatuje i gdzie chce, to tam ląduje. Dzieci w oknach ••• Dodano:
Andrzejki
Bal Andrzejkowy Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola na Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 27 listopada o godz. 16.00. W programie ••• Dodano:
DN
Przedstawienie z Okazji Dnia Niepodległości 7 Listopada w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie z okazji Święta Niepodległości. Starszaki miały okazję przygotować je ••• Dodano:
Przedszkolak
Pasowanie na Przedszkolaka 2014 Wrzesień w przedszkolu wiąże się głównie z adaptacją nowych przedszkolaków. Nowe miejsce, nowi ludzie i rozłąka z rodzicami to ••• Dodano:
BH
"Be Happy" w TVP Kraków W ostatnim czasie przedszkolaki z "Be Happy" stały się ekspertami w dziedzinie higieny jamy ustnej. 9 października odwiedziła nas ••• Dodano:
Rekord Guinnessa
Rekord Guinnessa ustanowiony 30 września wspólnie z innymi przedszkolakami z całej Polski ustanowiliśmy nowy rekord Guinnessa w jednoczesnym szczotkowaniu ••• Dodano:
Rekord Guinnessa
Rekord Guinnessa w szczotkowaniu zębów 30 września 2014 roku o godzinie 12.00 w ramach akcji Akademii Aquafresh ponad 350 tysięcy przedszkolaków na terenie całej Polski ••• Dodano:
Nr startowy
Poland Business Run 14 września reprezentacja naszego przedszkola, pragnąc promować zdrowy styl życia połączony z działalnością charytatywną, ••• Dodano:
Mama Oliwki
Ciekawe zawody naszych rodziców Pani Marta Pawlik - mama Oliwki - to właścicielka Shee Studio makijażu Permanentnego. Jest zdobywczynią 1 miejsca na Mistrzostwach ••• Dodano: