Wodne Ogrody
Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Wodne Ogrody" Korzystając z wakacji i słonecznej pogody po raz kolejny wybraliśmy się na wycieczkę plenerową. Tym razem wybraliśmy gospodarstwo ••• Dodano:
Igloo
Park Edukacji Globalnej Korzystając z wakacji, nasze przedszkole wybrało się na wycieczkę do Parku Edukacji Globalnej. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły ••• Dodano:
Happy Cake
Rodzinny Piknik Be Happy Na zakończenie roku szkolnego wszystkie dzieci wraz z rodzicami zaprosiliśmy do Hotelu Witek w Modlniczce na Rodzinny Piknik Be ••• Dodano:
Flecistka
Muzyczne Laboratorium Oprócz celebrowania Dnia Mamy, w tamtym tygodniu nasze przedszkolaki miały okazję na bardzo bliski kontakt z muzyką klasyczną. ••• Dodano:
Kucharz
Warsztaty kulinarne Nasze przedszkole gościło kucharza oraz p. dietetyk z firmy cateringowej "Twoje Zdrówko". Po krótkim wykładzie na temat zdrowego ••• Dodano:
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka Happy Children's Day! "Dzieciństwo jest po to, by dziwić się światu, badać go i odkrywać…" Dodano:
Życzenia Świąteczne
Życzenia Świąteczne Życzymy, aby Święta Wielkanocne były spokojne, radosne i pogodne. Niech będą wytchnieniem od codziennych problemów i przyniosą ••• Dodano:
Prace konkursowe
Konkurs Wielkanocny Rozstrzygnięcie W tym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą pisankę oraz palmę wielkanocną. Wszystkie ••• Dodano:
Przedszkoliada 2
Przedszkoliada Tour 2014 8 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Wieliczki, żeby wziąć udział w PRZEDSZKOLIADZIE TOUR - największym w Polsce ••• Dodano: