Dyplom
Konkurs Kolęd i Pastorałek Czwórka naszych przedszkolaków wzięła udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Kolędnicy - Wędrownicy", zorganizowanym przez ••• Dodano:
Plakat
Bal Karnawałowy Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się w naszym przedszkolu 5 lutego 2015 o godz. 16.00! Dodano:
Made with love
Happy Grandparents' Day Grandparents are a bridge of love from past to present and into the future. Dodano:
Życzenia Świąteczne
Życzenia świąteczne Chcemy życzyć Państwu, by był to czas radosny, wypełniony miłością, życzliwością i wzajemnym szacunkiem. By każdy z nas ••• Dodano:
Świąteczny konkurs
Konkurs świąteczny Tradycyjnie zapraszamy rodziny wszystkich naszych przedszkolaków do udziału w konkursie bożonarodzeniowym. W tym roku tematem ••• Dodano:
Piernikowanie
Świąteczne kolędowanie Zapraszamy wszystkich Państwa na coroczne spotkanie pełne tradycyjnych kolęd, świątecznego nastroju i zapachu własnoręcznie ••• Dodano:
Mikołaj
Wizyta Św. Mikołaja "W dali zadźwięczało coś, jakby przemknął dziwny gość. Nad domami przelatuje i gdzie chce, to tam ląduje. Dzieci w oknach ••• Dodano:
Andrzejki
Bal Andrzejkowy Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola na Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 27 listopada o godz. 16.00. W programie ••• Dodano:
DN
Przedstawienie z Okazji Dnia Niepodległości 7 Listopada w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie z okazji Święta Niepodległości. Starszaki miały okazję przygotować je ••• Dodano: