Rekord Guinnessa
Rekord Guinnessa ustanowiony 30 września wspólnie z innymi przedszkolakami z całej Polski ustanowiliśmy nowy rekord Guinnessa w jednoczesnym szczotkowaniu ••• Dodano:
Rekord Guinnessa
Rekord Guinnessa w szczotkowaniu zębów 30 września 2014 roku o godzinie 12.00 w ramach akcji Akademii Aquafresh ponad 350 tysięcy przedszkolaków na terenie całej Polski ••• Dodano:
Nr startowy
Poland Business Run 14 września reprezentacja naszego przedszkola, pragnąc promować zdrowy styl życia połączony z działalnością charytatywną, ••• Dodano:
Mama Oliwki
Ciekawe zawody naszych rodziców Pani Marta Pawlik - mama Oliwki - to właścicielka Shee Studio makijażu Permanentnego. Jest zdobywczynią 1 miejsca na Mistrzostwach ••• Dodano:
Wodne Ogrody
Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Wodne Ogrody" Korzystając z wakacji i słonecznej pogody po raz kolejny wybraliśmy się na wycieczkę plenerową. Tym razem wybraliśmy gospodarstwo ••• Dodano:
Igloo
Park Edukacji Globalnej Korzystając z wakacji, nasze przedszkole wybrało się na wycieczkę do Parku Edukacji Globalnej. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły ••• Dodano:
Happy Cake
Rodzinny Piknik Be Happy Na zakończenie roku szkolnego wszystkie dzieci wraz z rodzicami zaprosiliśmy do Hotelu Witek w Modlniczce na Rodzinny Piknik Be ••• Dodano:
Flecistka
Muzyczne Laboratorium Oprócz celebrowania Dnia Mamy, w tamtym tygodniu nasze przedszkolaki miały okazję na bardzo bliski kontakt z muzyką klasyczną. ••• Dodano:
Kucharz
Warsztaty kulinarne Nasze przedszkole gościło kucharza oraz p. dietetyk z firmy cateringowej "Twoje Zdrówko". Po krótkim wykładzie na temat zdrowego ••• Dodano: