Baśniowa Kapela
Przedstawienie "Baśniowej Kapeli" Radio Smyk Sm W ubiegłym tygodniu Europejskie Przedszkole Językowe Be Happy odwiedziła "Baśniowa Kapela" z przedstawieniem: RADIO SMYK ••• Dodano:
Grupa językowa
Rekrutacja do nowo otwieranej grupy językowej z wykładowym angielskim Rozpoczęliśmy zapisy na rok szkolny 2014/2015! Ilość miejsc ograniczona! Oferujemy: ••• Dodano:
Wakacje
Summer Travel with Be Happy WAKACJE Z BE HAPPY Zapraszamy wszystkie dzieciaki w wieku 2-7 lat na niezapomniane wakacyjne podróże po świecie! Odwiedzimy ••• Dodano:
Wielkanocne konkursy
Wielkanocne konkursy Zapraszamy wszystkie rodziny do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę oraz palmę wielkanocną. Na prace czekamy do 9 ••• Dodano:
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy Serdecznie zapraszamy! 20 lutego 2014 r. o godz. 16.00 W programie: - zabawy taneczne z instruktorami tańca, ••• Dodano:
Walentynki
Be Happy! It's Valentine's Day! Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek! Dodano:
Zaproszenie
Dzień Babci i Dziadka Zaproszenie Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. 23 Wydarzenie:
Kartka świąteczna
Życzenia świąteczne Wesołych Świąt! Dodano:
Plakat
Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową Prace prosimy składać w ••• Dodano: