Przedszkolak
Pasowanie na Przedszkolaka 2014 Wrzesień w przedszkolu wiąże się głównie z adaptacją nowych przedszkolaków. Nowe miejsce, nowi ludzie i rozłąka z rodzicami to ••• Dodano:
BH
"Be Happy" w TVP Kraków W ostatnim czasie przedszkolaki z "Be Happy" stały się ekspertami w dziedzinie higieny jamy ustnej. 9 października odwiedziła nas ••• Dodano:
Rekord Guinnessa
Rekord Guinnessa ustanowiony 30 września wspólnie z innymi przedszkolakami z całej Polski ustanowiliśmy nowy rekord Guinnessa w jednoczesnym szczotkowaniu ••• Dodano:
Rekord Guinnessa
Rekord Guinnessa w szczotkowaniu zębów 30 września 2014 roku o godzinie 12.00 w ramach akcji Akademii Aquafresh ponad 350 tysięcy przedszkolaków na terenie całej Polski ••• Dodano:
Nr startowy
Poland Business Run 14 września reprezentacja naszego przedszkola, pragnąc promować zdrowy styl życia połączony z działalnością charytatywną, ••• Dodano:
Mama Oliwki
Ciekawe zawody naszych rodziców Pani Marta Pawlik - mama Oliwki - to właścicielka Shee Studio makijażu Permanentnego. Jest zdobywczynią 1 miejsca na Mistrzostwach ••• Dodano:
Wodne Ogrody
Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Wodne Ogrody" Korzystając z wakacji i słonecznej pogody po raz kolejny wybraliśmy się na wycieczkę plenerową. Tym razem wybraliśmy gospodarstwo ••• Dodano:
Igloo
Park Edukacji Globalnej Korzystając z wakacji, nasze przedszkole wybrało się na wycieczkę do Parku Edukacji Globalnej. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły ••• Dodano:
Happy Cake
Rodzinny Piknik Be Happy Na zakończenie roku szkolnego wszystkie dzieci wraz z rodzicami zaprosiliśmy do Hotelu Witek w Modlniczce na Rodzinny Piknik Be ••• Dodano: