Flecistka
Muzyczne Laboratorium Oprócz celebrowania Dnia Mamy, w tamtym tygodniu nasze przedszkolaki miały okazję na bardzo bliski kontakt z muzyką klasyczną. ••• Dodano:
Kucharz
Warsztaty kulinarne Nasze przedszkole gościło kucharza oraz p. dietetyk z firmy cateringowej "Twoje Zdrówko". Po krótkim wykładzie na temat zdrowego ••• Dodano:
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka Happy Children's Day! "Dzieciństwo jest po to, by dziwić się światu, badać go i odkrywać." Dodano:
Życzenia Świąteczne
Życzenia Świąteczne Życzymy, aby Święta Wielkanocne były spokojne, radosne i pogodne. Niech będą wytchnieniem od codziennych problemów i przyniosą ••• Dodano:
Prace konkursowe
Konkurs Wielkanocny Rozstrzygnięcie W tym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą pisankę oraz palmę wielkanocną. Wszystkie ••• Dodano:
Przedszkoliada 2
Przedszkoliada Tour 2014 8 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Wieliczki, żeby wziąć udział w PRZEDSZKOLIADZIE TOUR - największym w Polsce ••• Dodano:
Baśniowa Kapela
Przedstawienie "Baśniowej Kapeli" Radio Smyk Sm W ubiegłym tygodniu Europejskie Przedszkole Językowe Be Happy odwiedziła "Baśniowa Kapela" z przedstawieniem: RADIO SMYK ••• Dodano:
Grupa językowa
Rekrutacja do nowo otwieranej grupy językowej z wykładowym angielskim Rozpoczęliśmy zapisy na rok szkolny 2014/2015! Ilość miejsc ograniczona! Oferujemy: ••• Dodano:
Wakacje
Summer Travel with Be Happy WAKACJE Z BE HAPPY Zapraszamy wszystkie dzieciaki w wieku 2-7 lat na niezapomniane wakacyjne podróże po świecie! Odwiedzimy ••• Dodano: