Piknik 2017

Tegoroczny Rodzinny Piknik "Be Happy" to wielki powrót do ulubionego przez wielu z nas miejsca - hotelu „Witek”.
Piknik rozpoczęliśmy występem przedszkolaków, które zabrały nas w muzyczną podróż dookoła świata. Afrykańskie rytmy, amerykański hip-hop, słoneczna samba oraz polski krakowiak sprawiły, że wyprawa ta z pewnością zostanie na długo zapamiętana.
Pozostałe atrakcje to „Rodzinny Talent Show” – gratulujemy tym z Państwa, którzy odważyli się wystąpić. Nie mogło zabraknąć także konkursu ciast, którego zwyciężczynią została w tym roku Mama Matyldy i Oliviera, przygotowując przepyszny i przepiękny tort bezowy.
Mamy nadzieję, że kolejny raz spędzili Państwo z nami miłe chwile, które będą ciepło wspominane.

Do zobaczenia za rok!

Dodano: 6 Sierpnia 2017 roku
Autor: Przedszkole Be Happy!