Przedstawienie "Baśniowej Kapeli"

Radio Smyk Sm

W ubiegłym tygodniu Europejskie Przedszkole Językowe Be Happy odwiedziła "Baśniowa Kapela" z przedstawieniem:
RADIO SMYK SM - audycją radiową prowadzoną przez redaktorka Kaczorka i wiewiórkę Jagodę.
"Reporterzy docierają do małej wioseczki nieopodal Liliowego Boru, o nazwie Sielanka, która w wyniku powodzi jest odcięta od świata. Szczególnie trudna sytuacja panuje w bocianim gnieździe, gdzie z braku pożywienia bociany nie mogą wykarmić swoich małych. Te lubiane przez nas ptaki mają smutny zwyczaj. Nie mogąc wykarmić wszystkich małych, wyrzucają z gniazda najsłabsze pisklę. Tym najsłabszym pisklęciem okazał się bocianek Piąteczka. Wszyscy przeżywają dramatyczne chwile, kiedy rodzice wyrzucają małego bocianka, ale tak, by nie zrobić mu krzywdy. Zaraz potem z fałszywą pomocą przychodzi podstępny kruk Ziółko, który zabiera Piąteczkę. Wszystko jednak dobrze się kończy, bo do akcji wkraczają tropiciele z Liliowego Boru, a doktor Pelikan ratuje Piąteczce życie. Ufff!"

Dodano: 6 Kwietnia 2014 roku
Autor: Przedszkole Be Happy!