Przedszkoliada Tour 2014

8 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Wieliczki, żeby wziąć udział w PRZEDSZKOLIADZIE TOUR - największym w Polsce cyklu imprez o charakterze rozrywkowo-ruchowym dla przedszkolaków.
Jak zawsze na eventach Przedszkoliady gościem honorowym był Kangur Przedszkoliady, którego dzieci bardzo polubiły.
Założenia tej imprezy to przede wszystkim świetna zabawa z piłką i cztery dyscypliny: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka i siatkówka. To są ćwiczenia, które na co dzień dzieci mają w przedszkolach.
Hala, w której odbywała się impreza, podzielona była na sześć stacji, na których dzieci mogły kolejno: rzucać do kosza, strzelać bramki jak piłkarze, rzucać jak piłkarze ręczni, pościgać się w sztafetach, poodbijać piłkę przez siatkę jak siatkarze, zagrać na środku mecz piłki nożnej i zjeść coś oraz uzupełnić płyny na stacji odpoczynkowej.
Na zakończenie wszystkie dzieci dostały pożegnalne dyplomy oraz upominki, za które organizatorom bardzo dziękujemy.

Dodano: 12 Kwietnia 2014 roku
Autor: Przedszkole Be Happy!