Rodzinny Piknik "Be Happy"

Rodzinny Piknik "Be Happy" w tym roku obchodziliśmy w przepięknym Crown Piast Hotel & Park. To czerwcowe święto staje się już w naszym Przedszkolu tradycją, wyjątkowym dniem poświęconym rodzinie, będącej pierwszą i najważniejszą instytucją wychowującą człowieka. Była to również okazja, by zintegrować naszą przedszkolną społeczność, porozmawiać i podziękować za cały rok współpracy i wysiłku, którego celem był rozwój i dobro naszych dzieci.
Gratulujemy Rodzicom występu, szczególnie Mamie Oliwierka i Matyldy, która fenomenalnie wcieliła się w rolę Macochy oraz Pani Bernadecie, reżyserce i koordynatorce przedsięwzięcia. Dziękujemy Państwu za zaangażowanie w konkurs ciast i gratulujemy Rodzicom Tomka wygranej. Podziękowania należą się także Pani Malwinie za przygotowanie występu w języku francuskim i oczywiście Pani Agnieszce za zorganizowanie całej Uroczystości. Mamy również nadzieję, że ten dzień pozostanie w pamięci Państwa oraz dzieci na długo, oraz że będzie miło i ciepło wspominany.

Dodano: 30 Sierpnia 2016 roku
Autor: Przedszkole Be Happy!