Nowa filia Be Happy!

Informacja

We wrześniu nastąpiło otwarcie nowej filii Przedszkola - Be Happy "Sport & Nature".

Placówka znajduje się w Michałowicach, przy ul. Krakowskiej 152 A, w nowo wybudowanym domu z ogrodem, w kameralnym i bardzo nowoczesnym wnętrzu.

Etap przedszkolny to niezwykle istotny czas, determinujący rozwój malucha, a więc i życiowe sukcesy. Wykorzystując nasze pasje oraz dotychczasowe doświadczenie, chcemy ten okres wykorzystać jak najlepiej. Pragniemy stworzyć idealne miejsce, gdzie twórcza nauka połączona będzie z kreatywną zabawą oraz sportowym i zdrowym stylem życia.

Zmęczeni miejskim ruchem, pośpiechem, znaleźliśmy miejsce, gdzie w edukacji naszych dzieci kluczową rolę odegra przyroda. Pomoże nam w tym własny ogród, bliskość stadniny koni, łowiska pstrągów, Ojcowskiego Parku Narodowego i wielu innych naturalnych atrakcji.

Zapisy:

rejestracja@przedszkole-behappy.pl