Trzecia filia Be Happy!

Ważna informacja

1 września 2018 nastąpiło otwarcie kolejnej filii Be Happy -
Be Happy "Art & Culture".

Nowa placówka mieści się przy alei 3 Maja 9 w Park Club - luksusowym obiekcie komercyjno - apartamentowym, mieszczącym się w jednym
z najpiękniejszych i prestiżowych miejsc Krakowa – na skraju krakowskich Błoń, parku Jordana oraz w pobliżu Muzeum Narodowego.

Przedszkole stanowi połączenie europejskiej tradycji z innowacyjnymi metodami nauczania, opracowanymi przez najlepszych pedagogów – praktyków.
Nowoczesne, kolorowe, przestronne sale zostały zaprojektowane przez doświadczonych architektów z myślą o ułatwieniu dzieciom wielozmysłowego poznawania świata.
Oferta placówki obejmuje m.in. naukę języka francuskiego i angielskiego –
w oparciu o autorski program przygotowany przez prestiżową szkołę językową. Przewidziane są m.in. codzienne zajęcia języka angielskiego, w tym z native speakerem.

Grupy: Londyńska, Paryska i Krakowska zapraszają!