Imprezy okolicznościowe

Niezapomniana zabawa w europejskim stylu!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przedszkole „Be Happy” oferuje nie tylko codzienne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli-praktyków.

Pełne niespodzianek urodziny, atrakcyjne imprezy i uroczystości tematyczne przygotowywane w oparciu o autorskie scenariusze dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym – to tylko niektóre z naszych dodatkowych propozycji.
  • Stawiamy na oryginalność i niepowtarzalność profesjonalnie przygotowanych animacji.
  • Uwzględniamy potrzeby i możliwości najmłodszych, dbając o indywidualne podejście do każdego zlecenia.
  • Dzięki przestronnym, nowoczesnym, w pełni wyposażonym salom oraz wykwalifikowanym instruktorom, których pasją jest praca z dziećmi, nasze usługi mają najwyższą jakość.

Przekonaj się sam i zobacz naszą ofertę już teraz!

Zabawa Mikołajkowa

Z dalekiej Laponii na wspaniałych saniach, przez mroźne zaspy i śnieżne zamiecie, sunie Święty Mikołaj do grzecznych dzieci. Co tchu pędzą renifery, uwijają się Śnieżynki, żeby zdążyć do przedszkola i wszystkie dzieci obdarować.

Przedszkole „Be Happy” zaprasza najmłodszych na pełne atrakcji i niespodzianek spotkanie mikołajkowe, przygotowane w porozumieniu z samym Świętym Mikołajem.

Zabawa mikołajkowa obejmuje:
  • profesjonalną opiekę animatorów;
  • zimowe śpiewanie na rozgrzanie – przygotowywanie muzycznej niespodzianki dla Świętego Mikołaja;
  • wyprawę na Biegun Północny, wizytę w lodowej grocie oraz gry i konkursy sprawnościowe z nagrodami;
  • projektowanie pocztówki do Świętego Mikołaja, czyli świąteczne zajęcia plastyczne;
  • pyszny poczęstunek;
  • wizytę Świętego Mikołaja, który przybędzie obowiązkowo przez komin i obdaruje wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami;
  • tańce-rozgrzewańce, czyli zabawy taneczne prowadzone przez instruktorów Szkoły Tańca „KampDance”.

Cena: 25 zł od dziecka (minimalna liczba uczestników: 10 osób)
17 Kwietnia 2019 roku