Bernadeta Tkaczyńska

Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Pasjonatka zagadnień psychologii rozwojowej, terapeuta pedagogiczny.
Z pracą z dziećmi związana jestem od 6-ciu lat.

W "Be Happy" jestem Dyrektorem i Wychowawcą.

Zostałam nauczycielem wychowania przedszkolnego, ponieważ... było to jedno z moich dziecięcych marzeń, ktĂłre - jak się okazało - stało się moim powołaniem. W pracy z dziećmi najbardziej lubię... mogłabym wiele tu napisać, ale najwaĹźniejsza jest dla mnie moĹźliwość oglądania fascynacji i zainteresowania dzieci otaczającym światem; ich szczerość i otwartość na to, co nowe i nieznane oraz na innych ludzi. Praca z dziećmi to ciągłe wyzwania, wzajemne inspiracje, a takĹźe ogromna odpowiedzialność, czasem niosąca za sobą zmęczenie. Jednak wszelkie napotykane trudności wynagradzają osiągane i widoczne na kaĹźdym kroku efekty wspĂłlnej pracy. Gdy byłam mała, chciałam zostać... nauczycielką, aktorką albo farmaceutką. Z przedszkola najlepiej pamiętam... grysik na mleku oraz super samochody w ogrodzie przedszkolnym, dzięki ktĂłrym "podróşowaliśmy" wszędzie, gdzie tylko mieliśmy ochotę. Moją pasją jest... zgłębianie wiedzy związanej z psychologią rozwojową i kliniczną, fotografia, gĂłrskie wyprawy. Moim marzeniem jest... przejście przez Ĺźycie zawodowe jako spełniony i wciąż pełen pasji nauczyciel.
9 Grudnia 2012 roku