Natalia Wacławska

Jestem absolwentką pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Oprócz pracy w przedszkolu prowadzę również treningi sportowe dla dzieci i młodzieży.

W „Be Happy” jestem Wychowawcą "Indian Group".

Zostałam nauczycielem wychowania przedszkolnego, ponieważ... praca z dziećmi to dla mnie nie tylko zawód, ale również powołanie i przyjemność. W pracy z dziećmi najbardziej lubię... ich szczerość i bezpośredniość. Gdyby wszyscy ludzie byli tak szczerzy jak dzieci, świat byłby piękniejszy. Gdy byłam mała, chciałam zostać... piosenkarką. Z przedszkola najlepiej pamiętam... bawarkę - zawsze myślałam, że to kawa i czułam się przez to taka dorosła. Moją pasją jest... wspólne odkrywanie z dziećmi otaczającego ich świata oraz rozwijanie ich umiejętności sportowych. Ponieważ sama trenuję bieganie od najmłodszych lat, wiem, jak korzystnie to wpływa na różne sfery życia dziecka. Moim marzeniem jest... przejść przez życie z uśmiechem na twarzy. Spojrzeć wstecz za kilkadziesiąt lat na swoje życie i nie żałować żadnej podjętej decyzji.
Bernadeta Tkaczyńska

Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Pasjonatka zagadnień psychologii rozwojowej, terapeuta pedagogiczny.
Z pracą z dziećmi związana jestem od 6-ciu lat.

W "Be Happy" jestem Dyrektorem i Wychowawcą.

Zostałam nauczycielem wychowania przedszkolnego, ponieważ... było to jedno z moich dziecięcych marzeń, które - jak się okazało - stało się moim powołaniem. W pracy z dziećmi najbardziej lubię... mogłabym wiele tu napisać, ale najważniejsza jest dla mnie możliwość oglądania fascynacji i zainteresowania dzieci otaczającym światem; ich szczerość i otwartość na to, co nowe i nieznane oraz na innych ludzi. Praca z dziećmi to ciągłe wyzwania, wzajemne inspiracje, a także ogromna odpowiedzialność, czasem niosąca za sobą zmęczenie. Jednak wszelkie napotykane trudności wynagradzają osiągane i widoczne na każdym kroku efekty wspólnej pracy. Gdy byłam mała, chciałam zostać... nauczycielką, aktorką albo farmaceutką. Z przedszkola najlepiej pamiętam... grysik na mleku oraz super samochody w ogrodzie przedszkolnym, dzięki którym "podróżowaliśmy" wszędzie, gdzie tylko mieliśmy ochotę. Moją pasją jest... zgłębianie wiedzy związanej z psychologią rozwojową i kliniczną, fotografia, górskie wyprawy. Moim marzeniem jest... przejście przez życie zawodowe jako spełniony i wciąż pełen pasji nauczyciel.

Ewelina Sroka

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu oraz Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie kontynuuję naukę na studiach podyplomowych na Akademii Ignatianum w Krakowie.

W "Be Happy" jestem Wychowawcą "Japanese Group".

Zostałam nauczycielem wychowania przedszkolnego, ponieważ... praca z dziećmi to moja pasja która daje mi mnóstwo satysfakcji. W pracy z dziećmi najbardziej lubię... ich szczerość, codzienną radość i spontaniczność. Gdy byłam mała, chciałam zostać... nauczycielką. Z przedszkola najlepiej pamiętam... zapach herbaty truskawkowej oraz wizyty Świętego Mikołaja. Moją pasją jest... nauka języków obcych, w szczególności języka francuskiego oraz praca z dziećmi. Moim marzeniem jest... móc cieszyć się z każdej chwili.

Sonia Adamus

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, a także studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Rodziny i Opieka nad Małym Dzieckiem na Akademii Ignatianum w Krakowie.

W „Be Happy” jestem Wychowawcą "Indian Group".

Zostałam nauczycielem wychowania przedszkolnego, ponieważ... odkąd pamiętam, zawsze chciałam pracować z drugim człowiekiem, a obserwacja jego rozwoju od najmłodszych lat stanowiła główny powód podjęcia takiego kierunku studiów. W pracy z dziećmi najbardziej lubię... szczerość, otwartość i ich ogromną ciekawość świata. Niesamowitą radość sprawia mi obserwacja ich rozwoju, a jeszcze większą świadomość wpływu na niego. Poczucie bycia kimś ważnym dla drugiego człowieka, widok jego radości i ciągłego uśmiechu jest dla mnie największą nagrodą i potwierdzeniem, że praca z dziećmi to moje powołanie. Gdy byłam mała, chciałam zostać... piosenkarką, aktorką lub nauczycielką. Z przedszkola najlepiej pamiętam... moich kolegów i koleżanki, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt. Moją pasją jest... kino, podróże i wszelkiego rodzaju wypieki. Moim marzeniem jest... iść przez życie z uśmiechem na twarzy i zadowoleniem z tego, że mogę robić to, co kocham - pracować z dziećmi.
9 Grudnia 2012 roku