Zajęcia gwarantowane w ramach opłaty czesnego:

Codzienne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, prowadzone przez nauczycieli - praktyków
Nauka języka angielskiego
4 razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez lektora ze szkoły językowej "Eureko".
Nauka języka francuskiego
2 razy w tygodniu.
Szachy
1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez Szymona Sanetrę z Centrum Szachowego "Czaturanga".
Zajęcia rytmiczno - ruchowe z elementami kształcenia słuchu
Gimnastyka korekcyjna
1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez trenera z "Future4"
Zajęcia teatralne
uwrażliwiają na sztukę, pozwalają tworzyć przedstawienia teatralne wraz z ukazaniem sposobów powstawania scenografii. Zabawy z elementami dramy, pantomimy, improwizacji i ruchu scenicznego rozwijają dziecięcą wrażliwość i kreatywność.
Warsztaty kulinarne
pozwalają na odkrywanie nowych smaków, zachęcają do zdrowego odżywiania się oraz dają wiele radości ze wspólnej zabawy w gotowanie.
Warsztaty plastyczne
rozwijają zdolności manualne, stanowią podstawę w przygotowaniu do nauki pisania.
    Techniki plastyczne dobrane zarówno do możliwości rozwojowych, jak i zainteresowań dzieci. W codziennej pracy stosujemy:
    • rysowanie na różnych podłożach (papier, tektura, szkło, piasek) z zastosowaniem różnych materiałów plastycznych (kredki, flamastry, kreda, pastele, węgiel drzewny), malowanie (farba plakatowa, akwarela, tempera, atrament, tusz) na papierze, płótnie, szkle, drewnie;
    • malowanie metodą dziesięciopalcową (-10 Fingers-);
    • wycinanki, wyklejanki, wydzieranki;
    • modelowanie z wykorzystaniem: plasteliny, modeliny, masy solnej , masy papierowej, materiału przyrodniczego (kamyki, kasztany);
    • origami - składanie papieru;
    • mandale - technika ornamentowa;
    • techniki: collage, decoupage.
    Warsztaty muzyczne
    Cykliczne spotkania z muzyką klasyczną, prowadzone przez "Muzyczne Laboratorium".
    Warsztaty podróżnicze
    Cykliczne spotkania z podróżnikami z organizacji "Poznajemy Świat"
    Teatrzyki
    Grupowa opieka psychologa
    Grupowa opieka logopedy
    Imprezy okolicznościowe i uroczystości przedszkolne
    Wizyty ciekawych gości
    Warsztaty dla rodziców z psychologiem
    Warsztaty dla rodziców z dietetykiem

Zajęcia dodatkowo płatne:

Zajęcia sportowe z piłką - "Przedszkoliada"
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez trenera Jarosława Banaszkiewicza z Centrum Edukacyjnego "Leonardo".
      Piłka nożna
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez instruktora z "Future4".
      Sztuki walki
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez instruktora z "Agama Sport".
      Basen
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez instruktorów z "Nika Team" na basenie Comarch przy ul. Życzkowskiego.
      Zajęcia taneczne z elementami zumby
      Nauka gry na pianinie
      Warsztaty naukowe
      1 raz w miesiącu. Dają możliwość eksperymentowania i doświadczania różnych zjawisk oraz badania i odkrywania świata.
      Zajęcia matematyczne
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez instruktora z "Szkołę Matematyki Alfa".
      Robotyka
      2 razy w miesiącu. Zajęcia prowadzone przez "KreaTech".
      Indywidualne zajęcia z logopedą i psychologiem
      Wyjazdy poza przedszkole
    24 Sierpnia 2017 roku