Zajęcia gwarantowane w ramach opłaty czesnego:

Codzienne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, prowadzone przez nauczycieli - praktyków
Nauka języka angielskiego
4 razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez lektora ze szkoły językowej "Eureko".
Nauka języka francuskiego
2 razy w tygodniu.
Zajęcia rytmiczno - ruchowe z elementami kształcenia słuchu
Gimnastyka korekcyjna
Zajęcia teatralne
uwrażliwiają na sztukę, pozwalają… tworzyć przedstawienia teatralne wraz z ukazaniem sposobów powstawania scenografii. Zabawy z elementami dramy, pantomimy, improwizacji i ruchu scenicznego rozwijają… dziecięcą… wrażliwość i kreatywność.
Warsztaty kulinarne
pozwalają… na odkrywanie nowych smaków, zachęcają do zdrowego odżywiania się oraz dają wiele radości ze wspaniałej zabawy w gotowanie.
Warsztaty plastyczne
rozwijają… zdolnoś›ci manualne, stanowią… podstawę w przygotowaniu do nauki pisania.
    Techniki plastyczne dobrane zarówno do możliości rozwojowych, jak i zainteresowań dzieci. W codziennej pracy stosujemy:
    • rysowanie na różnych podłożach (papier, tektura, szkło, piasek) z zastosowaniem różnych materiałów plastycznych (kredki, flamastry, kreda, pastele, węgiel drzewny), malowanie (farba plakatowa, akwarela, tempera, atrament, tusz) na papierze, płótnie, szkle, drewnie;
    • malowanie metodą dziesięciopalcową (-10 Fingers-);
    • wycinanki, wyklejanki, wydzieranki;
    • modelowanie z wykorzystaniem: plasteliny, modeliny, masy solnej , masy papierowej, materiału przyrodniczego (kamyki, kasztany);
    • origami - składanie papieru;
    • mandale - technika ornamentowa;
    • techniki: collage, decoupage.
    Teatrzyki
    Grupowa opieka psychologa
    Grupowa opieka logopedy
    Imprezy okolicznościowe i uroczystości przedszkolne
    Wizyty ciekawych goś›ci
    Warsztaty dla rodziców z dietetykiem

Zajęcia dodatkowo płatne:

Zajęcia sportowe z piłką… - "Przedszkoliada"
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez trenera Jarosława Banaszkiewicza z Centrum Edukacyjnego "Leonardo".
      Piłka nożna
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez instruktorów z "Nika Team"
      Sztuki walki
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez instruktorów z "Nika Team"
      Basen
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez instruktorów z "Nika Team" na basenie Comarch przy ul. Życzkowskiego.
      Zajęcia taneczne
      Warsztaty naukowe
      1 raz w miesiącu. Dają możliwości eksperymentowania i doświadczania różnych zjawisk oraz badania i odkrywania świata.
      Zajęcia matematyczne
      1 raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez instruktora z "Szkoła Matematyki Alfa".
      Robotyka
      2 razy w miesiącu. Zajęcia prowadzone przez "KreaTech".
      Indywidualne zajęcia z logopedą i psychologiem
      Wyjazdy poza przedszkole
    13 Września 2020 roku