Zapisy na rok 2017/2018 już rozpoczęte.

• Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
  • Rekrutacja trwa przez cały rok szkolny w miarę wolnych miejsc w poszczególnych oddziałach.
  • Podstawą zgłoszenia dziecka do przedszkola jest wypełnienie i przekazanie osobiście lub w formie elektronicznej "Karty Zgłoszenia Dziecka".
  • Rezerwacja miejsca na dany rok szkolny następuje po opłaceniu wpisowego. Jest to opłata jednorazowa, pobierana przy zapisie, obejmująca wszystkie lata pobytu dziecka w przedszkolu. Opłaty można dokonać przelewem na konto lub gotówką u dyrektora placówki.
  • Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy o świadczeniu usług edukacyjnych w naszym przedszkolu. Umowa podpisywana jest osobiście przez Rodziców lub Opiekunów prawnych i oznacza jednocześnie akceptację STATUTU oraz CENNIKA USŁUG.

Karta Zgłoszenia Dziecka

25 Kwietnia 2017 roku