Historia Marki

MISJA BE HAPPY

Szczęśliwe dzieci
to szczęśliwi dorośli…

Przedszkola Be Happy działają z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci. Chcemy, by w sposób odważny wkraczały w świat, znając języki, kultury, a główny cel naszej edukacji przedszkolnej to budowanie w nich przekonania o wolności i niezależności. Mają żyć dla siebie, realizować swoje pasje, być zadowolonym z tego, kim są i co mają.

Chcemy budować w nich ufność do świata i ludzi, gdzie prostota i związek z tym, co naturalne, przynosi szczęśliwe i poukładane życie. Jednocześnie chcemy ich przygotować do wyzwań i rywalizacji, które przychodzą wraz z rozwojem wiedzy i technologii. W takim środowisku mogą sprawdzić swoje siły i rozwijać swój talent. Mogą odważnie zdobywać szczyty, wchodzić w sytuacje trudne, nie poddawać się, zwyciężać.

Istotne dla nas jest kształtowanie postawy ekologicznej, rozumianej jako rozwinięte poczucie więzi ze światem przyrody i jego częściami oraz gotowość do jego obrony i ochrony.

NASZA HISTORIA

Pierwsze Przedszkole Be Happy zostało założone w 2012 r. w Krakowie przy ul. Meiera 20B, kolejne w 2017 r. w Michałowicach, trzecie przy alei 3 Maja 9 w Park Club – luksusowym obiekcie, mieszczącym się w jednym z najpiękniejszych i prestiżowych miejsc Krakowa – na skraju krakowskich Błoń, parku Jordana oraz w pobliżu Muzeum Narodowego. Marka Be Happy łączy bogatą tradycję europejskiej kultury i sztuki z innowacyjnymi metodami nauczania. Wielojęzyczność we współczesnym świecie to niezwykle istotna umiejętność, która otwiera szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

W Przedszkolu Be Happy dzieci mają okazję poznać język angielski, francuski oraz naturalnie polski. Edukacja europejska, multikulturowa oraz ekologiczna promowana w Be Happy na co dzień, wprowadza dziecko w świat współczesny. Kształtuje człowieka chłonnego wiedzy, aktywnego w odkrywaniu dziecięcego świata w afrykańskich rytmach, indiańskich barwach, eskimoskich obyczajach, europejskich tradycjach.

Marka Be Happy wciąż się rozwija, stając się dla rodziców synonimem jakości, bezpieczeństwa, a przede wszystkim kojarzona jest z otwartymi drzwiami dla dzieci.