Oferta edukacyjna dla rodziców

Celem warsztatów dla rodziców jest odkrywanie talentów i predyspozycji dorosłych, abyśmy wspólnie z rodzicami – mądrymi dorosłymi, wydobywali na światło dzienne to, co najpiękniejsze w ich dzieciach. Poprzez warsztaty wspieramy rodziców, pokazując im sposoby oddziaływań na małego człowieka. Pamiętając, że szczęśliwy dorosły wychowa szczęśliwe dziecko.

Warsztaty „Porozumienie bez przemocy”.
Warsztaty „Mindfulness”.
Warsztaty „Rodzic – pierwszy nauczyciel dziecka”.
Konsultacje i rozmowy indywidualne z nauczycielami, dyrektorem, psychologiem, neurologopedą.
Prowadzenie biblioteki rodzica na blogu z propozycją książek rozwojowych do przeczytania oraz w placówkach, zawierającą wybraną literaturę popularno – naukową.
Kształtowanie u dziecka obrazu świata.