Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkoli odbywa się cały rok. O wolnym miejscu w danej placówce informacji udziela sekretariat. Nasze przedszkola nastawione są na przyjmowanie dzieci pochodzących z rodzin mieszanych, różnych narodowości, ale są także szansą nauki języków dla dzieci z polskich rodzin, ze względu na coraz większe zainteresowanie rodziców dwujęzycznością i otwarcie Polski na świat.

Etapy rekrutacji:

Kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy.
Spotkanie z Dyrektorem ds. Pedagogicznych, omówienie warunków umowy, zapoznanie ze statutem i koncepcją przedszkola, wizyta w wybranej placówce.
Przekazanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres e-mail:
sekretariat@przedszkole-behappy.pl lub osobiste dostarczenie do wybranej placówki.
Podpisanie umowy z Właścicielem przedszkola.
Ustalenie procesu adaptacji.