Przedszkola Be Happy działają z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci. Chcemy, by w sposób odważny wkraczały w świat, znając języki, kultury, a główny cel naszej edukacji przedszkolnej to budowanie w nich przekonania o wolności i niezależności.

Dołącz do Nas
Image Alt

FAQ

Co decyduje o atrakcyjności marki Be Happy?
 • Z pomocą architektów stworzyliśmy designerskie przedszkola, gdzie motywami przewodnimi są Paryż, Londyn i Kraków, Japonia, Afryka, Indie, Grenlandia.
 • Muzyka jako motyw przewodni – pianino w każdym przedszkolu.
 • Realizujemy Metodę Szczęśliwego Przedszkolaka „Be Happy”, stworzoną na podstawie istniejących badań naukowych oraz wskazań współcznesnej pedagogiki, w oparciu o „7 nawyków szczęsliwego dziecka” Coveya.
 • Rodzinna atmosfera.
 • Wykwalifikowany, życzliwy personel – ciągły rozwój i szkolenia kadry, prowadzone przy stałej współpracy z doradcą i trenerem, twórcą koncepcji edukacyjnej przedszkola.
 • Przedszkole posiada własną koncepcję edukacyjną, stworzoną w odpowiedzi na potrzeby odbiorców marki Be Happy.
 • Prowadzimy edukację z kultury wyższej, realizujemy autorską Akademię Savoir-Vivre dla Malucha.
Dlaczego warto nas wybrać? (konkurencyjność, z wywiadu)

Przedszkola Be Happy zwracają uwagę na budowanie marki, a tym samym zaufania do swoich usług. Zbierane od 2012 roku doświadczenia pozwoliły zbudować rozpoznawalność i unikatowość placówek. Marka Be Happy stała się dla rodziców synonimem najwyższej jakości, bezpieczeństwa, ale przede wszystkim jest kojarzona z drzwiami, które są otwarte dla dzieci, przechodzących przez proces edukacyjny. Szczęśliwe dziecko to szczęśliwy dorosły.

Jaki jest poziom nauczania języków?

W przedszkolu Be Happy dzieci mają okazję poznać język angielski, francuski oraz naturalnie polski. Stosujemy najskuteczniejszą metodę tzw. „immersji” czyli „zanurzenia”. W przedszkolu każdego dnia dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego oraz j. francuskiego i biorą udział w warsztatach artystycznych, muzycznych, sovoir-vivre, ekologicznych, kultury świata, sztuka i technologia, prowadzonych przez native speakera oraz lektora ze szkoły językowej.

Jak spędzamy czas na świeżym powietrzu?

Korzystamy z własnych placów zabaw, wychodzimy na spacery, a przedszkole w Park Clubie mieści się w jednym z najpiękniejszych i prestiżowych miejsc Krakowa – na skraju krakowskich Błoń oraz parku Jordana.

Kiedy dziecko nie chce jeść...

Przy holistycznym podejściu ważny jest element rozwoju fizycznego – ruch i żywienie. Duży nacisk kładziemy na codzienny ruch – gimnastykę, gry i zabawy ruchowe, zajęcia rytmiczne. Mamy do dyspozycji nową i dobrze wyposażoną salę gimnastyczną, z przyrządami do integracji sensorycznej. Uczymy zdrowego nawyku żywieniowego. Dzieci znają piramidę zdrowia. Prowadzimy warsztaty kulinarne, poprzez które dzieci uczą się samodzielnie przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki. Uczymy je nowych smaków, potraw oraz prawidłowego zachowania przy stole.

Jakimi jesteśmy nauczycielami?

Nauczyciele podczas codziennych zajęć wspierają dzieci w odkrywaniu świata i zdobywaniu doświadczeń. Towarzyszą im w szukaniu własnej drogi. Szanują indywidualność i integralność maluchów, w zgodzie z przekonaniem, że dzieci nie powinny być uczone posłuszeństwa, ponieważ znacznie istotniejsze dla ich rozwoju są autentyczność, poczucie własnej wartości, godność oraz ochrona swojej integralności.

Nasi nauczyciele nabywają dodatkowe kwalifikacje i uczestniczą w różnych formach doskonalenia zawodowego, żeby:

 • Słuchać empatycznie i zrozumieć drugiego człowieka.
 • Być odważnym, twórczym i odpowiedzialnym.
 • Stwarzać warunki do nauki, przyjazne pracy mózgu.
 • Inspirować przedszkolaków i rozbudzać ich wyobraźnię.
 • Szanować indywidualność i integralność dziecka.
W jaki sposób angażujemy się w akcje charytatywne i ekologię?

Uczymy dzieci wartości dbania i poszanowania natury oraz środowiska, w którym uczą się i przebywają. W tym celu prowadzimy w przedszkolu akcję Mały Ekolog. W ramach akcji uczymy oszczędzania wody i energii, wykorzystywania materiałów wtórnych do tworzenia zabawek, reperowania starych zabawek zamiast ich wyrzucania. Zbieramy eko śmieci i gromadzimy nakrętki, prowadzimy zbiórki dla schronisk, organizujemy kąciki przyrodnicze (zielniki), uczymy dbania i pomagania zwierzętom (karmniki, zbiórki karmy dla zwierząt). Organizujemy warsztaty, kiermasze z rodzicami, wykorzystując recykling. Zapraszamy różnych gości, którzy poprzez wykonywanie swojego zawodu, dają coś  z siebie dla innych.

Jak zdobywamy wiedzę i doświadczenie międzykulturowe?

Przedszkola Be Happy współpracują z francuskimi szkołami MFR, Destination Poland, Agra International oraz organizacją studencką AIESEC. Marka Be Happy stanowi placówkę pokazową dla francuskich studentów i nauczycieli i jest miejscem dzielenia się i wymiany doświadczeń.

Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania