Plan Dnia

W Przedszkolu Be Happy dzieci mają okazję poznać język angielski, francuski oraz naturalnie polski. Stosujemy najskuteczniejszą metodę tzw. „immersji” czyli „zanurzenia”. W przedszkolu każdego dnia dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego oraz j. francuskiego i biorą udział w warsztatach artystycznych, muzycznych, sovoir-vivre, ekologicznych, kultury świata, sztuka i technologia, prowadzonych przez native speakera oraz lektora ze szkoły językowej.

Muzyka jest motywem przewodnim w codziennym życiu przedszkola. Wszystkie placówki wyposażone są w pianina. Dzieci rozwijają naturalny talent, a muzyka staje się zaproszeniem do świata idei, marzeń i kreatywności.

Każdego dnia wykonujemy ćwiczenia mindfulness, pomagające w trenowaniu uważności: jak uspokoić gonitwę myśli, jak uchwycić i zaakceptować swoje emocje. Doskonalą bycie uprzejmym i miłym dla siebie i innych. Celem ćwiczeń jest osiągnięcie spokoju, lepszej koncentracji, zrozumienia i łagodności.

7.00 – 8.30

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola, zabawy indywidualne i zespołowe, zabawy dowolne według zainteresowań

8.30 – 9.00

Śniadanie