Przedszkola Be Happy działają z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci. Chcemy, by w sposób odważny wkraczały w świat, znając języki, kultury, a główny cel naszej edukacji przedszkolnej to budowanie w nich przekonania o wolności i niezależności.

Dołącz do Nas
  /  Aktualności   /  Rodzinny Piknik Be Happy 2019

Rodzinny Piknik Be Happy 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi, na coroczny Rodzinny Piknik Be Happy, który w tym roku odbędzie się 15 czerwca w Gospodarstwie Rybackim w Dolinie Będkowskiej.W programie przewidujemy:

  • Poczęstunek w formie grilla
    (kiełbaski, mięsa – różne rodzaje do wyboru, pieczone ziemniaki, grillowane warzywa, sałatki, pieczywo, kawa, herbata, zimne napoje),
  • Konkurs na najlepszy deser Be Happy
  • Przedstawienie dzieci,
  • Dmuchany zamek,
  • Kajaki,
  • Wędkowanie,
  • Strefa gier z nagrodami i dyplomami,
  • Gra plenerowa Poszukiwacze skarbów.

Do zobaczenia!