Przedszkola Be Happy działają z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci. Chcemy, by w sposób odważny wkraczały w świat, znając języki, kultury, a główny cel naszej edukacji przedszkolnej to budowanie w nich przekonania o wolności i niezależności.

Dołącz do Nas
  /  Blog   /  Nauka j. angielskiego i francuskiego

Nauka j. angielskiego i francuskiego

W Przedszkolu Be Happy dzieci mają okazję poznać język angielski, francuski oraz naturalnie polski. Stosujemy najskuteczniejszą metodę tzw. „immersji” czyli „zanurzenia”. W przedszkolu każdego dnia dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego oraz j. francuskiego, prowadzonych przez native speakera oraz lektora ze szkoły językowej.

Nie ma języków obcych, są tylko takie, których (jeszcze!) nie zdążyliśmy poznać. Umiejętności komunikacyjne są podstawą unikatowej koncepcji Przedszkoli Be Happy, jako że torują one drogę do wszystkiego innego.

W jaki sposób uczymy j. angielskiego?

  • odkrywamy kultury świata, sztukę i technologię oraz zagłębiamy się w tematykę savoir-vivre, kształtując w ten sposób osobowości jedyne w swoim rodzaju, posiadające umiejętności niezbędne w przyszłości,
  • dbając o inteligencję emocjonalną dzieci, zachęcamy do bezpośredniego wyrażania siebie oraz ułatwiamy bogatą komunikację między nimi,
  • wszystkie materiały używane na warsztatach są przygotowywane specjalnie dla dzieci, opierają się na ich preferencjach, zainteresowaniach i pasjach. Fiszki, kolorowanki, arkusze do czytania i pisania, quizlety i prezentacje internetowe, a także magiczne postaci jak Curious Cat (Ciekawski Kot) i Crazy Cow (Szalona Krowa) – wszystko to pomaga dzieciom zanurzyć się w świecie przygód, w którym angielski jest podstawą.

Opierając się na koncepcji Be Happy i wiedzy specjalistycznej, wykorzystujemy sprawdzone metody psychologii edukacyjnej, aby wychować dzieci na szczęśliwych ludzi, rozumiejących zarówno siebie, jak i otaczający ich świat. Nie uczymy przedszkolaków. To my uczymy się od nich i dostosowujemy nasze programy językowe tak, aby zaspokoić ich ciekawość i spełnić oczekiwania rodziców.